Anti Pandemiyi oluşturmalıyız…

Aksi halde bir avuç insan gibi görünen ancak şeytana hizmet edenlerin elinde kalacağız…Bu nasıl olabilirden öte bu nasıl oldu.

Net bir şekilde söylüyorum Madde ve İnanç. Bunun başka açıklaması yok.

Siz bunları açın da açın sonsuza kadar açabilirsiniz ama sonuç hep aynı noktaya gelecektir. Ya inanç ya madde. Yani ya insan olmak yaratıcıya inanıp itaat etmek yada şeytana ve şeytanilere uyup sonsuza kadar ateşin içinde kalmak…İster inanın ister inanmayın sonuç bu…Tabi ki inanıyor iseniz ancak inanmıyor iseniz zaten şeytanileri seçeceksin çünkü onlar sizin geçici taleplerinizi karşılayacaklar.

Sahip olduğumuz hayat formu ne kadar planlanır ise planlansın, yaratıcı yarattığı kuluna yol gösterir ve hak ettiğini verecektir. Gerçekten inanmak budur. İlahi gücün seçmiş olduğu insanlar üstüne üstlük içimizden seçtiği, savaşlara katılırken ve hemde inanç uğruna savaşırken, siz ise kuyruğunuzu pusmuş köşenize çekilmişsiniz. Korkaklığın böylesi de tarih boyuncu görülmemiş. Gerçi tarihi önümüze sürende sizlersiniz. Onun da bile gerçekliği tartışılmaktadır.

Düşünün 0 dan sonra neden 1 gelir ve gerisi hikayedir. Yada bugün hayatı kodlayanlar neden tüm verileri 0 ve 1 olarak kayıt ederek bir formüle bağlamışlardır. Çünkü tanrıyı oynamak istemektedirler. Aslında bu da normal bir durum onlarda gerçekten inananlardır. Tek hataları seçimlerini yanlış yapmalarıdır.

Hiç düşündünüz mü?

– Neden insan olmak zorundasınız.
– Neden inanmak zorundasınız.
– Neden besmele çekmek zorundasınız.
– Neden ibadet etmek zorundasınız.
– Neden iyi ve temiz bir birey olmak zorundasınız.
– Neden ölmek zorundasınız.
– Neden sonsuzluk hayatına sahip olacaksınız…Neden?????

Çünkü, çünkü, çünkü… Çünkü sizsiniz. Tüm cevaplarda sizde. Size yazacağım cevaplar benim cevaplarım olacaktır.

Eşitlik, sevgi, saygı, merhamet, doğruluk, dürüstlük, samimiyet ve inanmak budur. Soru vardır cevap sizdedir.

Yargılamak sizdedir, düşünmek sizdedir, karar vermek sizdedir, tercih sizdedir. Her insan kendi tercihini doğru yaparsa ve doğrular bir araya gelir bir bütünlük olursa bir enerji doğar ve o enerji insanlığın kurtuluş enerjisi olur.

Bugün düşmanlarımız ile savaşacak isek insanlığımız koruyacak isek bunu herkesin bulduğu ortak nokta ile yapacağız ve o ortak nokta bizim kurtuluş enerjimiz olacaktır. Ve insan olduğumuzu gösterecektir.

Şeytineleri ancak bu şekilde yenip onlara üstünlüğümüzü gösterebiliriz ki düşünün şuan onların belki yüz kat fazlasıyız.

MAG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir