Bunların hepsi sahip oldukları misyon için savaşıyorlar…

İnanın hiç birisi insan için savaşmıyor. Hak için savaşmıyor. Adalet için savaşmıyor. Varoluş için; hiç birisi savaşmıyor. Tek bildikleri ve savundukları aksi kutuplar. Ve bu aksi kutupları al aşağı ederek kendilerinin üstün ve doğru olduğunu göstermek. Bunlar sadece tek bir tecavüze inanırlar. Oda cinsel tecavüzdür.

Sahip oldukları iddialar ise maddeye dayalıdır. Söylemleri mal varlıkları ile ölçülür. Adalet onlara göre mülkün temelidir. Çünkü adaleti sağlayan mülktür. Yok öyle bir şey…

Adalet vicdan sorumluluğudur. İnsan olmanın gerekliliklerinden biridir. Mülk ise madde değildir. Mülk; vicdan, tecrübe, bilgi ve hakkı bilmektir.

Onun için onlar size adaleti sağlıyormuş gibi kanunlar ve yasalar çıkarmışlardır. Halbuki çıkan bu yasalar ve kanunlar sadece kurmuş oldukları düzeni korumak ve yüceltmek içindir. Eğer çıkardıkları kanunlar ve yasalar gerçekten insan hak ve hukukunu korusa idi, bugün dünyada kimse ölmez, savaşlar olmaz, insanlar ezilmez, hakka ve kadına tecavüz olmaz insan insan olmayı başarırdı.

Onlar sadece sahip oldukları misyon için savaşıyorlar. Ne sizin bir değeriniz var ne benim ne de onlardan olmayan birinin. Biz onlar için aksi bir kutuptan başka bir şey değiliz. Öyle bir düzen kurmuşlardır ki, kelimelerin oyunu ile bize bir hayat belirleyerek yönetmeye çalışmaktadırlar.

Şimdi ise görsel temalar ile bizi uyutmaya ve enerjimizi kullanmayı hedeflemişlerdir. Biz sadece onların verdikleri ile bilmekteyiz ve öğrenmekteyiz. Onlara göre bizim hak ve hukukumuz onların bize temin ettiği hak hukuktur. Çünkü bu hayatı onlar inşaa etmişlerdir.

Hayat onların misyonu ile ilerlemekte ve gelişmektedir. Bunun en büyük göstergesi ve delili maddedir. Maddeye sahip olma ve bu madde ile insanlığa hükmetme…

Emin olun bu durum bir zaman son bulacak gerçek hak ve hukuk tecelli edecektir. Misyoncular neye uğradıklarına şaşıracaklar ve secdeye varacaklardır.

Mehmet Arkın Gürbüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*