Şeytan ve Şeytanilerin Planı

Küresel ısınma diye bir yalan uyduruldu. Ki bırakın dünyamız ısınsın bu yaratıcının takdiridir.

Sonra Paris Sözleşmesi diye bir sözleşme hazırladırlar ki Türkiye bunu imzaladığı halde türkçe metnine ulaşamadık. Yaklaşık 72 ülke bu Paris Sözleşmesine imza atmıştır. Belki sorsanız hiç birisi içeriğini bilmemektedir.

Paris Sözleşmesi ile uzun yıllar önce hava ilaçlanmaya başlandı. Gökyüzü her gün bir takım uçaklar tarafından ilaçlandı. Bu uçakların nereden kalktığı, kimlerin kullandığı ve gökyüzüne neyi püskürtüğü hiç bir zaman açıklanmadı.

  • Ama siz kafanızı kaldırıp da gökyüzüne bakma gereği duymadınız. Çünkü sürekli yerlere bakarak belki para bulurum diyerek yürüdünüz…

İlaçlanan gökyüzü ile oluşan sanal bulutlar hem güneşi kapattı hem de içimizi karartı. Hem de iklimi değiştirmeye başladı.

Sanal bulutlarda oluşan yağmurların içiresinde bulunan bir takım asitli maddeler yağmurla birlikte toprağa düştü. Ve toprak değişime uğradı. Değişime uğrayan toprak ile sebzeler meyveler değişime uğradı. Hem lezzetlerini kaybettiler hemde içlerinde bulunan orjinal tohumlar değişti.

Değişen meyve ve sebze yiyen insan bedeni bundan yavaş yavaş etkilenmeye başladı. Çok fazla hastalıklar oluştu. Sahip olduğumuz midemiz çalışma şeklini değiştirmek zorunda kaldı. Şuan belki yediğimiz meyve ve sebzeler direk zarar vermiyor olabilir ancak bedenimizi yavaş yavaş değiştirdiği kesindir.

  • İnsanlar daha fazla tuvalete gitmeye başladı. Her on erkekden 2 sinde basur yani makat problemi oluştu. (Kadınları bilemiyoruz.) Bunu çok fazla oturmaya bağladılar ki öyle bir durum yoktu.

Hastalanan insanlar üzerinde deneyler yapıldı. Küçük bir problem ile bir sürü ilaç yazıldı ve insanların bedeni bu ilaçlarla ayrıca test edildi. Hatta kimileri öldürüldü.

Ayrıca hayatı bu duruma getirenler oluşturmuş oldukları ekonomik yapı ile insanların düşünmesini engellediler. İnsanlığa ekonomik problemler oluşturarak (Zam ve Faiz) hayatın nasıl ilerlediği öğrenmeleri, düşünmeleri engellendi.

Sonuç itibari ile duyarsız ve kabullenmiş bir toplum oluşturuldu.

Şimdi ise çözümlenen bedenimizi yapaylaştırmak onu makinelerle birleştirmek daha sonra ise makineyi insandan ayırarak haşa yeni bir insan yaratmaktır.

Şeytanın bizim yarıtılışımızdan bu yana planlamış olduğu bir çok yaşam formu gerçekleşmiş bulunmaktadır. Ve şeytan şeytanileri meydana getirmiştir. Onları kullanarak tüm insanlığı haşa yaratıcıya değil kendisine itaat edecek bir insan oluşturmaya çalışmaktadır.

Kendinizi koruyun…

Leave a Comment