Yaklaşan yeni enerji döngüsü…

Gerçekten uzaklaşma ve yaklaşan savaş.

1,2,3…10 sizin anlam kattığınız. 10…12 sizin tanımladığınız. 13 uğursuz saydığınız, 14 ise insanlığa koyduğunuz kurallarınız, soruyorum 15 ne olacak.

  • İnancında 1,2,3…10 kişiden başlayarak ilerleyeceğini 10…12 arasında çoğalmaya başlayacağını sizin anlam kattığınız 13,14,15… sayılarını geçerek insanlığın gerçek yaşam platformunu oluşturacağını aklınıza sokunuz.

İşte o zaman sizinle savaşımız başlayacak. Çünkü siz gerçek inanları azınlık olarak ilan edip tüm insanlığı esaret altına almaya kalkacaksınız.

Zihinleri boşaltmaya kalkacak, mutluluk adı altında sanal bir dünya oluşturarak insanlığı olmayan bir hayat formuna çekecekseniz.

Hiç düşündünüz mü bu iş için 1000 yıl çalışmış olsanız dahi bile belki 10-15 kişi belki 1000-10000 kişiden ibaret bir insan topluluğu tarafından yıkılacaksınız.

Savaşın sonunun belli olmasına rağmen, halen savaşa hazırlanmak, kontrolü bırakmamak, insanları idolleriniz için yok etmek, yaşam formunu tanrıyı oynamak için değiştirmek, aklınızı kaybettiğinizi ve inancınızı karanlığa gömdüğünüzü göster miyor mu?

Yok olmaya hazır var olmadan uzaklaşmak, gerçekten uzaklaşmaktır bunun sonucu kesinlikle siyahın ve beyazın savaşıdır.

Leave a Comment