Fakirlere seçme hakkı var ancak seçilme hakkı yok.

İşte kurulan sistemin kendileri için adaleti insanlık için adaletsizliği…

Paran varsa aday olabilirsin. Paran yoksa sadece seçebilirsin. Bu nasıl bir insanlık sistemi?

Şeytanın kurmuş olduğu ve bir takım insan denen seçilmişler tarafından meşgul edilen insan beyni kaybetmeye doğru ilerlemekte.

Oy kullanmak haktır derken, o haktan doğacak olanların daha fazla hak olduğunu anlamayanlar, bir düşünün…

Kanun diye çıkarılan madde diye maddeleştirilen hayatın kurallarını kim yazdı dersiniz.

Uzaylılara inanmayıp da dünya sisteminin uzaylılar tarafından kurulduğunu kabul edenler… ne haldesiniz.

Kendi doğrularınızı ilan ederken iken aslında kendi hükümlerinizi uyguluyorsunuz.

Beyne müdahale olduğunu kabul etmiyor ancak insanların neden zombileştiğini açıklayamayan bir algılama şekli ile kurulan sistemide görmek istemiyorsunuz.

Vücudunuzun üzerinde ne taşıyorsunuz? Bedeni kontrol eden bir beyin ile yaşarken neden kalbi dinlemek aklınızdan geçmiyor.

DNA, Kromozon derken hücrelerin yedeklenmesi, dolly nin kopyalanması gibi genetiğin oluşturulması, dünyanın ne hale geldiğini göstermiyor mu?

Halen anlamadınız değil mi?

Seçme ve seçilme diye bir durum söz konusu değil. Siz sadece kurulan sistemde bir piyonsunuz. Kullanılmak, denenmek ve kobay amaçlı bir insan modelisiniz.

Siz sadece hayatın meydana getirdiği kuralların oluşturduğu ve sonra kaybedilen bir canlısınız. Aklınızı ve beyninizi kullanamadığınız sürece bu döngüden asla çıkamayacaksınız.

Size hükmedenler artık beyninize hükmediyorlar. Çünkü tüm kanınızı kurdukları sistemle zaten emdiler. Siz ise halen kör gözlerinizle sahip olduğunuz anlamsız ideolojiyi savunuyorsunuz.

Yok Atatürk böyle, yok Erdoğan şöyle, yok Donald amca şudur falan filan…Geri plan da bilmediğiniz, göremediğiniz ve anlayamayacağınız bir şeytani sistem ile dünya yönetilmektedir.

Bir Müslüman olarak bunu anlamamanız ise tamamen hayata bakış açınızdan kaynaklanmaktadır. Aldığınız eğitim ve size bu eğitimi verenler bunun tek sorumlusu. Halbuki gerçek eğitim hayatın ta kendisidir. Gerçekler ise sizin varlığınızı bulmanızdır. Varlığınızı bulduğunuzda nasıl bir çukurun içinde yaşadığınızı anlayacaksınız.

Mehmet Arkın Gürbüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*