Para oyunları…

Düzen kurulmuş. Sistem tıkır tıkır çalışıyor. Vampirler şans oyunları ve futbul oyunları ile kanımızı emmeye devam ediyorlar.

Onlar makinalara çalışırken, siz sisteme itaat ediyorsunuz. Sistem öyle bir kodlama yapmış ki tüm hareketleriniz ve düşünceleriniz kontrol altında.

Şimdilik emeğinizi çalıyorlar. Daha sonra kanınızı emecekler sonrası ise vahim…kalan enerjinizi kullanacaklar.

Maalesef kademe kademe insanlık itaatkarlık altına alınmaya çalışılıyor. Siz halen hayata normal bakarken gördüklerinizin yakında hiç bir gerçekçiliği kalmayacak.

Beyninize müdahale var dediğimde siz algılayamadınız. Çünkü algılamarınız yok edilmiş. Öngörüleriniz ise sistemin geleceğine bağlı olarak meydana geliyor.

Kaderi kabul edenler hayatın bir senaryo üzerine yazıldığını kabul etmek istemiyorlar. Çünkü kendilerini çok akıllı görüyorlar.

Bir zaman gerçekleri öğrendiklerinde acı içinde kalmak istemiyorlar. Ne yazık ki acı içinde kalacaklar…

Kula kulluk edenler bu sistemin alt basamaklarını oluşturmaktadırlar. En tepedekiler ise şeytana itaat ediyorlar. Sanatçı ve futbolcular ise orta kademe derecesindeler. Siyasetçiler ve politikacılar sanatçı ve futbolcunun üzerindeler.

Basamak basamak olan bir düzen söz konusu. Taki cennetin 7 kat olması örnek alınmış gibi…

Kesinlikle şuan yaşanılan hayat bir düzenin bir sistemin eseridir. Bu sistemi ve düzenide para basanlar oluşturmuştur.

Madde ile insanlık satın alınmış, bir takım insanlar yüceltilmiş ve bunlara itaatkarlık sağlanmak istenmektedir.

Üzülerek yazıyorum ki, siz bunu anlamıyor ve kavrayamıyorsunuz. Allah sadece insanı ve onun yaşadığı evreni, alemleri yaratmıştır. Ve ona bir akıl vermiştir. Bu akıl; ne kulun diğer kulun kanını emmeye nede onun sahip olduğu insanlığı yok etmeye çalışmalıdır.

İyilik ve temizlik üzerine bir var oluş söz konusudur. Bunu keşvedenler size temiz görünerek kirli bir gelecek hazırlamaktadırlar. Bunuda maddeyi yani parayı kullanarak gerçekleştirmek istiyorlar. Tabi her zaman bir yedek planlarıda bulunmakta. Çünkü şeytan ne pahasına olursa olsun insanı yoldan çıkarmak Allah’a itaatkarlılığı engellemek istemektedir. Bunun içinde her yolu denemektedir. Onun en en büyük kozu maddedir.

Madde ile başlayan kanunlar ve yasalar tamamen onu destekleyenlerin eseridir. Fıkralar ise gülüp geçme kısımlarıdır.

İnsanlık bir oyun içerisine düşürülmüş bir takım sihirler ile yönetilmek istenmektedir. Bu sihirlerin başlangıcı şans oyunları ve spor faaliyetleridir.

Gerçek şans diye bir durum söz konusu değildir. Şans uydurulmuş bir oyundur. İnsanı maddeye mahkum etmek, maddenin onu mutlu edeceğini tespit ederek ortaya atılmıştır. Ama maalesef beyne müdahale var dediğimde çok fazla gerçeklik payı olmamasına rağmen bu şartlarda yaşanılan hayatı fark etmemek müdahalenin gerçek olabileceğini göstermektedir.

İnsanlık uyumaktadır. Uyandığında iş işten geçmiş diğer tarafa geçmiş olacaktır.

Mehmet Arkın Gürbüz

One thought on “Para oyunları…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*