Şeytan detaylarda gizli, Allah ise her yerde.

Nasıl bir gelecekle karşı karşıya olduğunuzu bilmiyorsunuz. Eğer geleceğin bir anlam ifadesi olduğunu kabul ediyor iseniz, hazırlık olun sizin için iyi bir gelecek hazırlanmıyor. Hele ki hayata bir bağımlılığınız söz konusu ise.

Bizi bizlikten çıkaranlar ne kadar plan yaparlar ise yapsınlar sahip olunan gerçek Allah inancı yıkılmayacaktır ve yok olmayacaktır. İster yeni dünya düzeni gelsin ister dünya ikiye parçalansın.

Kendini bizlere üstün gösterenlerin tek bir zayıf yönleri var, o da sahip oldukları inançları. Çünkü sahip oldukları ile kendilerini bize güçlü olarak gösteriyorlar. Hiç bir şeye sahip olmasalardı eğer bize asla tuzak kuramayacak sahip oldukları o azıcık inancı kaybetmeyeceklerdi. Onlar şeytanla ne kadar işbirliği yaparsa yapsınlar, kalpdeki gerçek Allah inancı üstün gelecektir.

İşte bizim de en güçlü derecede sahip olduğumuz inanç ve enerjisi onları yenecektir. Onlar sessiz ve derinden ilerlerken, bizler su üstündeyiz ve netiz. Onlar her ne kadar sapıtmış olsalar da biz dimdik ayaktayız.

Maddenin üstünlüğü sadece onlar için. Maddenin gücü sadece onlar için.

Sürekli cennetten bahsediyorlar ancak seni cehenneme hazırlıyorlar. Onlar hep detaylarda gizleniyorlar. Açık ve net bir şekilde ortaya çıkamıyorlar. Bunun nedeni ise seçtikleri taraf seçtikleri yoldur. Şeytan onları boydan boya kandırmıştır. Onları isyana düşürmüştür. Zayıf noktaları bulmuş oradan saldırmaktadır. Gücü ve maddeyi vererek onları güçlü kılmaya çalışmaktadır.

Tabi bu güç boş bir güçtür. İnancın olmadığı bir beden de ve dünya da güç, güç olamaz.

Şeytanı detaylarda gizleyenler kendini inançlı insanlara ne kadar güçlü gösterirseler göstersinler Allah her yerdedir. Eninde sonunda kaybedecekler, gerçek inananlar dimdik ayakta duranlar olacaktır. Çünkü geleceğin savaşı iyiler ve kötüler arasında olacaktır.

Taki insanlık her zaman bunun için savaşmıştır.

Peygamberler iyiler için gelmiştir.

Kötülerin yeri bellidir.

Mehmet Arkın Gürbüz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*